Wyprawa do SPA

Wyprawa do SPA sposobem na regenerację sił

Do SPA jeżdżą już nie tylko kobiety, ale to one bardziej cenią tego typu rozrywkę. Szczególnie, gdy są przemęczone, zestresowane, przytłoczone pracą i obowiązkami domowymi. Oczywiście czasem nawet kilka chwil spędzonych w domowym zaciszu pozwoli odpocząć i zebrać myśli, ale jest to rozwiązanie na krótką metę. Wyprawa do SPA pomoże odzyskać wewnętrzną równowagę, a przy okazji wydobyć piękno fizyczne.

Ośrodki SPA dostępne w całym kraju

Nie każdego stać na wyjazd na tropikalna wyspę. Coraz więcej kobiet stać natomiast na weekendowy pobyt w SPA. Tego typu ośrodków jest w kraju coraz więcej, dzięki czemu systematycznie maleją ceny oferowanych zabiegów. Każda kobieta, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Pobyt w SPA to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin, rocznicy, itd. Wyprawa do SPA nie musi być działaniem indywidualnym. Do SPA mogą wybrać się przyjaciółki, matka z córką, małżonkowie.

Wyprawa do SPA – który ośrodek wybrać?

Wybierając salon lub ośrodek SPA należy zastanowić się, z jakich usług chcielibyśmy skorzystać. W SPA można bowiem odchudzać się, skorzystać z sauny, zajęć sportowych, ozdobić paznokcie, skorzystać z zabiegów na ciało, twarz i włosy, udać się na masaż relaksacyjny bądź zdrowotny. Ośrodki SPA zapewniają również możliwość popływania w basenie i solankach.

By mieć pewność, że wyprawa do SPA będzie udana, przed wyjazdem powinniśmy zaczerpnąć opinii o danym ośrodku, panujących tam warunkach i pracownikach. Chodzi o to, by nie narażać się na niepotrzebny stres, bo przecież do SPA jedziemy po to, by wypocząć. O ile opiniom znajomych można zaufać, o tyle internetowe recenzje traktujemy z przymrużeniem oka.

Najpopularniejsze ośrodki SPA w Polsce

Jest kilka ośrodków SPA w Polsce, które cieszą się niegasnącą popularnością. Należą do nich:

  • Hotel Leda SPA w Kołobrzegu,
  • Hotel Villa Park Med & Spa w Ciechocinku,
  • Hotel Elbrus Spa & Wellness w Szczyrku,
  • Bryza Resort & Spa w Juracie,
  • Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze
  • SPA Bagiński & Chabinka w Międzyzdrojach,
  • Hotel Żywiecki Medical SPA w Przyłękowie,
  • Aries Hotel & Spa w Zakopanem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *