Catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny to usługa, na którą zapotrzebowanie cały czas rośnie. Początkowo uznawana była za luksus dla bogatych, ale z biegiem czasu do diety pudełkowej przekonywało się coraz więcej osób, do tego wcale nie wyróżniających się zbyt dużą zasobnością portfela.

Dostępność cateringu dietetycznego

Catering dietetyczny przestał być domeną dużych miast, choć rzeczywiście to właśnie tam najprościej zamówić taką usługę. Warto jednak zauważyć, że również w niewielkich miasteczkach funkcjonują firmy zajmujące się przygotowywaniem i dostarczaniem zdrowych posiłków w higienicznych pudełkach. Poza tym firmy funkcjonujące na terenie dużych miast również chętnie realizują dostawy do odległych miejscowości. Kosz takiej usługi ustalany jest indywidualnie.

Catering dietetyczny – realizacja zamówień

Większość klientów rozlicza się z firmą cateringową w systemie miesięcznym. Dzięki odgórnym ustaleniom doskonale wie, kiedy i w jaki sposób realizowane będą dostawy. Zwykle odbywają się każdego dnia w godzinach porannych, ale nie jest to regułą. Niekiedy firmy cateringowe dowożą posiłki kilka razy w tygodniu.

Dostawy realizowane są pod adres wskazany przez klienta. Najczęściej jest to adres zamieszkania, ale równie dobrze może to być np. adres zakładu pracy. Klient otrzymuje posiłki zapakowane w wygodne pudełka oraz dokładną rozpiskę, która zawiera informacje na temat składników poszczególnych dań. Posiłki należy spożywać w równych odstępach czasu i niewskazane jest podjadanie między nimi, zwłaszcza jeżeli catering dietetyczny został zamówiony z myślą o odchudzaniu.

Catering dietetyczny Lublin i okolice

Większość firm cateringowych wyznacza na terenie miast strefy bezpłatnych dostaw. Za przykład może tu posłużyć firma cateringowa LightDiet.pl, realizująca dostawy na terenie Lublina. Strefa bezpłatnej dostawy obejmuje nie tylko dzielnice miasta, ale także okoliczne miejscowości. Warto zaznaczyć, że wszystkie dostawy realizowane są codziennie w dni robocze (dostawy na weekend realizowane są w soboty).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *