Catering dietetyczny Warszawa

Czy dieta pudełkowa ma sens? Catering dietetyczny Warszawa

Słowo „dieta” nieodzownie kojarzy nam się z walką ze zbędnymi kilogramami. Tymczasem w rzeczywistości oznacza sposób żywienia zgodny z jakimiś regułami. Jeśli mowa o diecie pudełkowej, podstawowe jej założenia dotyczą ilości kalorii dostarczanych w pożywieniu, jak i częstotliwości spożywania posiłków. Ale czy catering dietetyczny Warszawa ma sens?

Moda na dietę pudełkową?

catering dietetycznyModa na dietę pudełkową pojawiła się niemal równocześnie z modą na bycie fit, jaką zapoczątkowały płyty z treningami Ewy Chodakowskiej. Co prawda trenerki fitness raczej nie promują firm cateringowych, a stawiają na reklamę własnych produktów i przepisów, niemniej Polki zarażone chęcią zdrowego odżywiania, zwłaszcza te majętne Polki (celebrytki, aktorki, prezenterki), coraz chętniej zaczęły się po dietę pudełkową sięgać.

Początkowo dieta pudełkowa traktowana była jako usługa dla osób dobrze sytuowanych, a przy tym niezwykle zapracowanych. Dziś sytuacja zmieniła się diametralnie. Powstało wiele firm cateringowych, które oferują posiłki w przystępnych cenach, ponadto dowożą je naprawdę daleko.

Catering dietetyczny Warszawa – nie tylko diety odchudzające

Po dietę pudełkową sięga wiele osób, którym zależy na powrocie do zgrabnej sylwetki. Zamawiając dietę o określonej kaloryczności, nie muszą samodzielnie przygotowywać dietetycznych posiłków, ani liczyć kalorii. Posiłki są gotowe do spożycia, zatem nie ma mowy o podjadaniu w trakcie gotowania. Wszystko to sprawia, że klienci firm cateringowych jedzą zdrowo i o określonych porach, co przyspiesza przemianę materii.

Jednak catering dietetyczny Warszawa (zobacz tutaj) to nie tylko diety odchudzające. Większość firm cateringowych oferuje także diety dla osób intensywnie trenujących, tych, którzy chcą jeść w sposób podobny do żywienia naszych przodków, wegetarian, a nawet cukrzyków czy osób uczulonych na gluten albo laktozę. Wystarczy dobrze poszukać, a z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Niekiedy koniecznie jest przetestowanie kilku firm, bowiem nie wszędzie różnorodność posiłków i walory smakowe są takie same.

Czy dieta pudełkowa ma sens?

Oczywiście, że ma! To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią bądź nie potrafią gotować, albo nie mają na to czasu. To świetna propozycja dla osób zabieganych, które nie mają czasu na uzupełnianie zapasów w lodówce. To dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na własnym zdrowiu, ale także atrakcyjnym wyglądzie fizycznym.

Catering dietetyczny Warszawa spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, ponieważ jest to niezwykle wygodny, a przy tym zdrowy sposób żywienia. Pudełka z gotowymi posiłkami można zabrać ze sobą wszędzie, nie martwiąc się, że nagle dopadnie nas wilczy głód.

Jedna myśl na temat “Catering dietetyczny Warszawa

  • 30 listopada 2018 o 13:31
    Permalink

    Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *